środa, 26 czerwca 2013

Kto się śmieje ostatniAutor: Trish Wylie
Wydawnictwo: Harlequin
Liczba stron: 240
Okładka: miękka
seria: KISS

Nowa seria KISS to zabawne, lekkie, soczyste jak letnie owoce, zmysłowe jak letnie pocałunki powieści dla kobiet. Idealne zarówno na letnie popołudnia jak i na deszczowe dni. Do poczytania w podróży i na urlopie. Nie zajmują wiele miejsca co jest ich niewątpliwym atutem :)

Miranda jest córką burmistrza Nowego Jorku. To kobieta niezwykle atrakcyjna i inteligentna ale też ze skłonnościami do buntu i rozrywkowego życia. Gdy okazuje się że bezpieczeństwem Mirandy ma się zająć całkiem nowy ochroniarz Tyler, chyba już piąty z kolei, dziewczyna postanawia zrobić wszystko aby zagrać mu na nosie. Kilkakrotnie wykorzystuje swój spryt aby wywinąć się spod opieki surowego ochroniarza. Jednak czy uda jej się uciec przed uczuciem którym Miranda zaczyna pałać do przystojnego Tylera? Czy Miranda posłucha głosu serca czy głosu rozsądku? Będąc córką burmistrza trudno ukrywać romans ze zwykłym ochroniarzem. Przed Mirandą stoi zatem trudny wybór. jak skończy się ta historia, przeczytajcie same. 

Powieść niezwykle przyjemna i lekka. Przeczytałam w jedno ciepłe letnie popołudnie. To jedna z pierwszych powieści z serii KISS która według mnie bardzo dobrze się zapowiada. Z ogromną chęcią sięgnę po kolejne tytułu tej serii.

Moja ocena: 4,5/5

-------------------------------------------------------------------------------------
Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję wydawnictwu
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz