poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Wyjdź za mnieAutor: Pat Booth
Wydawnictwo: Świat książki
Liczba stron: 367
Oprawa: twarda
Rok wydania: 1998


Dziś nareszcie był pierwszy dzień błękitnego nieba i słonecznej pogody. Tak bardzo już tęsknię za słonecznymi dniami spędzanymi w ogrodzie z książką, że postanowiłam dzisiaj wystawić na słoneczko krzesło i spędziłam tak ze dwie godzinki z książką. Wspaniale było łapać pierwsze promienie słoneczne, aż humor mi się poprawił :) Mimo że sporo śniegu zalega jeszcze na trawniku, to idzie ku prawdziwej wiośnie! :)


W ten miniony weekend przeczytałam książkę pt."Wyjdź za mnie". Trzy kobiety przypadkowo poznają się w luksusowym kurorcie na pustyni w okolicach Santa Fe. Wszystkie te kobiety mają za sobą trudne przejścia i te ich historie powodują, że stają się sobie bardzo bliskie a między nimi zawiązuje się prawdziwa babska przyjaźń. Wszystko do czasu, gdy w ich życie wkracza pewien bardzo bogaty i przystojny artysta malarz. Wszystkie przyjaciółki są nim szczerze zainteresowane i to prowadzi do wielu spięć i nieporozumień. Jak zakończy się ta historia i która z trzech kobiet zdobędzie serce przystojnego malarza? Czy przy tym wszystkim kobieca przyjaźń przetrwa? Musicie koniecznie przeczytać. 

Książka zachwyca wspaniale napisanymi postaciami. Każda z bohaterek to kobieta silna, piękna i z charakterem. Każda świetnie sobie radzi po bolesnych osobistych przejściach a wszystkie te przejścia związane są z mężczyznami. To chyba umacnia ich przyjaźń jeszcze bardziej bo czują taką babską solidarność. Niestety jeden tajemniczy mężczyzna sprawia że sprawy się komplikują i babska przyjaźń wystawiona zostaje na próbę. 

Książka wspaniale napisana, wciąga od pierwszej strony i trudno się od niej oderwać. Sława, bogactwo, miłość, zdrada, pieniądze, to wszystko i jeszcze więcej można znaleźć w tej książce. Wspaniała kobieca lektura na pełny relaks. 

Moja ocena: 6/6

1 komentarz:


  1. Od czasu do czasu lubię sięgnąć po taką lekką pozycję:) Być może kiedyś przeczytam:)

    OdpowiedzUsuń