poniedziałek, 19 marca 2012

Wszystko dla niej

Autor: Diana Palmer
Wydawnictwo: Harlequin/Mira
Liczba stron: 363
Okładka: miękka

Czasami może sie wydawać, że ten kto odniósł w życiu duzy sukces czy też zrobił wielką karierę, na pewno się w czepku urodził lub dopisywało mu ogromne szczęście. Książka Diany Palmer opisuje historię modelki i aktorki, która pomimo trudnego dzieciństwa wygrała swoje marzenia.

Tippy Moore jest piękną modelką która postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Jest silną i niezależną kobietą. Życie jej nie rozpieszczało, miała trudne dzieciństwo przy matce narkomance i molestującym seksualnie ojczymie. W wieku 12 lat postanowiła uciec z domowego piekła zabierając ze sobą swojego młodszego brata.  Mimo swojej trudnej przeszłości  osiągnęła wielki sukces który pozwolił jej na życie na wysokim poziomie. 

Podczas kręcenia zdjęć do jednego z filmów, Tippy poznaje przystojnego komendanta policji Casha Griera.Cash to z wierzchu nieżyczliwy, tajemniczy i niebezpieczny człowiek ale Tippy pod tą twardą powłoką dojrzała wrażliwego i czułego faceta. Okazuje się że tych dwoje całkiem sporo łączy. Obojga spotkało wiele przykrości w ich życiu. Tippy i Cash chcą się do siebie zbliżyć lecz poróżni ich pewne wydarzenie przez które na jakiś czas muszą się rozdzielić.
Po tym nagłym rozstaniu oboje są zbyt dumni by się pogodzić, jednak gdy Tippy zaczyna grozić śmiertelne niebezpieczeństwo, Cash bez namysłu rusza jej na pomoc. 


Książka Diany Palmer od początku wciąga ciekawą fabułą. Tym razem nie ma tu samych happy-endów. Bohaterowie to osoby po przejściach i czeka ich długa droga do osiągnięcia szczęścia. Najpierw muszą poradzić sobie ze swoją przeszłością aby potem móc sobie wzajemnie zaufać. "Wszystko dla niej" To nie tylko historia o miłości ale także sporo w niej o przezwyciężaniu niepowodzeń i radzeniu sobie z przeciwnościami losu.Skłania do refleksji. Polecam na smutne, deszczowe dni.  

-----------------------------------------------------------------
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz