środa, 30 listopada 2011

Pakiet Duma i zauroczenie oraz Miłość i przeznaczenie

Autor:Nora Roberts
Wydawnictwo: Mira
Liczba stron: 864
Oprawa: Zintegrowana

Czarne gęste włosy, mocno zarysowana szczęka, błyszczące oczy o zniewalającym spojrzeniu, urocze dołeczki w policzkach pojawiające się podczas uśmiechu, silne, umięśnione ciało. Chyba każda kobieta marzy o tak idealnym mężczyźnie. Jeśli jednak takiego jeszcze nie spotkałaś na swojej drodze, zapraszam do lektury czterech powieści Nory Roberts o braciach McKade.

DOM DUCHÓW
Rafe McKade o walecznym usposobieniu i zawadiackim uśmiechu po wielu latach nieobecności powraca w swoje rodzinne strony z zamiarem kupna okazałego domu, niegdyś należącego do nieżyjącej już rodziny Barlowów. Dom ten jest niezwykły, gdyż skrywa w sobie wiele tajemnic z przeszłości. Podczas wojny secesyjnej w pobliżu domu rozgrywała się bitwa podczas której zginęli ludzie a w samym domu też miało miejsce morderstwo.
Rafe chce przywrócić domowi daną świetność i otworzyć w nim pensjonat, zwłaszcza że ma sentyment do tego miejsca. Kiedyś razem z braćmi spędził w nim całą noc oczekując na duchy.
Wkrótce poznaje Regan, śliczną właścicielkę sklepu z antykami. Postanawia ją zatrudnić aby umeblowała wyremontowany pensjonat tak, aby stał się przytulnym i stylowym miejscem.
Zaczynają wspólnie spędzać dużo czasu w pensjonacie, coraz bardziej zbliżając się do siebie. Czy przeszkodzą im duchy które zamieszkują ten tajemniczy dom?

SZEPTY PRZESZŁOŚCI
Nikt nie spodziewał się, że Jared, jeden z braci-awanturników zostanie cenionym prawnikiem. Mimo swojej poważnej profesji wciąż lubi od czasu do czasu wdać się w bójkę ze swoimi braćmi.W końcu z tego są dobrze znani w swoim niewielkim miasteczku Antietam.
Jared poznaje nową sąsiadkę Savannah, niezwykle zgrabną, smukłą niczym bogini kobietę. Savannah samotnie wychowuje syna i zajmuje się rysowaniem ilustracji do książek dziecięcych.
W związku z testamentem jej ojca, Jared spotyka się z Savannah aby pomóc jej przeprowadzić sprawnie wszystkie prawne kwestie z tym związane.
Po kilku służbowych spotkaniach z Savannah, Jaredowi coraz bardziej zaczyna imponować ta piękna kobieta. Do tej pory w miłości nie miał szczęścia, niedawno rozwiódł się ze swoja żoną. A nowo poznana kobieta bardzo mu się podoba, ma silny charakter, doskonale sobie radzi z wychowaniem syna a do tego jest piękna i utalentowana. Coś jednak go w niej niepokoi, jego dociekliwa natura prawnika przeczuwa że Savanah ma jakieś tajemnice i musi koniecznie je poznać...

POKREWNE DUSZE
Dzielny szeryf Davin McKade przez wiele lat podkochiwał się w Cassie. Jednak ta wyszła za mąż za Joego i tkwiła w toksycznym związku z bijącym ją i poniżającym mężem. Gdy pewnego dnia dotkliwie ją pobił, postanowiła raz na zawsze z nim skończyć i rozwieść się. Pomógł jej w tym Jared oraz Devin który po rozwodzie Cassie zobaczył znów szansę na odzyskanie wieloletniej miłości. Tylko czy Cassie, tak boleśnie doświadczona przez życie z mężem tyranem zechce jeszcze kogokolwiek pokochać? Czy da szansę Devinowi?

CZAR LEGENDY
Gdy do miasteczka ma przybyć Rebeca, pani naukowiec z kilkoma doktoratami,Shane nie skacze z radości. On jest prostym facetem, kocha swoje życie i ciężką pracę na farmie.Poza tym kocha piękne kobiety i zawsze jakaś się przy nim kręci, a mimo to jest ciągle sam.  Nie jet zadowolony z pomysłu, że ta pani doktor zechce spędzić u niego w domu na farmie jakieś kilka dni żeby prowadzić badania dotyczące zjawisk nadprzyrodzonych. Gdy poznaje Rebecę zmienia swoje nastawienie, bo to piękna i intrygująca kobieta. Czy zatrzyma panią naukowiec u siebie na dłużej? A może na zawsze?
 
Polecam tą  lekką, przyjemną lekturę. Czyta się bardzo szybko. 
Książki Nory Roberts są wspaniałym pomysłem na prezent dla każdej kobiety która ceni dobrą, kobiecą literaturę. Pięknie wydanie w ozdobnym boxie. Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na prezent zapraszam na stronę:


Za możliwość przeczytania tych książek dziękuję serdecznie pani Monice.
1 komentarz:

  1. CZytałam kilka starszych książek Nory Roberts, były to kryminałoromanse czy romansokryminały. Jak zwał tak zwał, ale czytało się świetnie.

    OdpowiedzUsuń